Pořiďte si již nyní Like a Dragon: Infinite Wealth

Pořiďte si již nyní Like a Dragon: Infinite Wealth
16:27, 26.01.2024

Společnosti SEGA a studio Ryu Ga Gotoku dnes představily nejnovější hru ze série Yakuza a jednu z nejočekávanějších her roku 2024 - Like a Dragon: Infinite Wealth na Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Windows a Steam (PC).

Like a Dragon: Infinite Wealth se vydávají na nezapomenutelné dobrodružství napříč Japonskem a Havají. Mezi hlavní herní prvky patří:

● EPICKÉ EMOCIONÁLNÍ DRAMA: Dva hrdinové, které svedl dohromady osud, nebo možná něco zlověstnějšího. Ichiban Kasuga, nezastavitelný smolař, kterému není cizí vylézt ze dna, a Kazuma Kiryu, zlomený muž, který čelí svým posledním dnům.

● NEJLEPŠÍ RPG AKCE VE SVÉ TŘÍDĚ: Zažijte jedinečný boj s dynamickými, rychlými RPG bitvami, kde se bojiště stává vaší zbraní a kde je vše dovoleno. Přizpůsobte dovednosti své party pomocí obskurních povolání a úprav, abyste strategicky pokořili nepřátele pomocí nadstandardních pohybů.

● NEKONEČNÉ PŘÍBĚHY: Prozkoumejte vše, co Havaj a Japonsko nabízí, v dobrodružství tak velkém, že se rozprostírá přes celý Pacifik. Nezapomenutelné okamžiky čekají na každém kroku cesty s jedinečnou směsicí úkolů a aktivit, které si můžete užít ve volném čase.


DALŠÍ

CGwillWin