Farming Simulator Kids přinese zábavné farmaření pro malé děti

Farming Simulator Kids přinese zábavné farmaření pro malé děti
09:23, 21.02.2024

Vydavatelská a vývojářská společnost GIANTS Software oznámila datum vydání hry Farming Simulator Kids společně s prvním gameplay trailerem. Ten ukazuje rozkošné postavičky vyrábějící jahodové mléko a roztomilá zvířátka.

Farming Simulator Kids zve mladé hráče, aby prožili příjemný život na farmě. Děti objevují lokace na statku, kde budou pěstovat a sklízet zdravé plodiny nebo se starat o roztomilá hospodářská zvířata jako krávy, slepice či husy. V prvním gameplay traileru nabízí GIANTS Software pohled na jeden den začínajícího mladého farmáře: zahradničení, sázení a sklizeň plodin, dojení spokojených krav, výroba lahodných produktů a využití strojů značky John Deere. Tento renomovaný výrobce se podílel na vývoji hry Farming Simulator Kids od samého počátku a je přítomen s celou řadou svých ikonických strojů.

Díky řadě miniher od zahradničení po výrobu sendvičů je ve hře pořád co dělat: Malí farmáři budou chodit na své vlastní farmářské trhy, aby pochopili hodnotu čerstvých potravin, prodávali předměty v obchodě, vytvářeli lahodné jídlo a setkali se se sympatickými postavami, se kterými mohou interagovat.

Farming Simulator Kids pro Nintendo Switch vyjde 26. března 2024. Předobjednejte si hru v krabicové edici a získejte 12stránkový sešit omalovánek, ve které si mladí zemědělci vymalují traktory, koně, husy a některé sousedy, s nimiž se ve hře také setkají a budou s nimi komunikovat.


DALŠÍ

CGwillWin