Lego Star Wars info...

Lego Star Wars info...
00:00, 20.10.2004

Protože opakování je matka moudrosti, povím vám, že ve hře budeme procházet těmi nejzajímavějšími pasážemi úvodní trilogie (tedy Skrytá Hrozba, Klony Útočí a očekávaná Pomsta Sithů). Co jistě zaujme je, že toto budete moci zahrát nejen jako osamělý vlk, ale i s kamarádem v kooperativním módu a zřejmě i na jednom PC jako tomu bylo v herní adaptaci Pána prstenů. Zahrajeme si také za všechny známé postavy a nevadí jestli jsou to ty dobré či zlé. Zajímalo by mě jestli půjde charakterům změnit osud, aby třeba při souboji Darth Maul vs Obi Wan Kenobi vyhrál prvně jmenovaný. Proč o tom vůbec uvažuji??? Jelikož hra bude obsahovat takzvaný „Free Play“ mód, který by měl umožňovat hráči, aby se dostal do neobvyklých herních situací.

Star Wars bez světelných mečů by byl asi jako Hitman s afrem na hlavě, tudíž si i tady užijeme soubojů s těmito skvělými zbraněmi, jenže na propracovanost jaká byla třeba v JA můžeme zřejmě zapomenout. Podle obrázků (více jich je s v sekci screenshoty) to totiž vypadá, že půjde o hru výhradně pro mladší hráče. Doufám, že se však mílím, protože přece jenom lego prostě vytváří „hračkový“ dojem:). Abych nezapomněl, využívat bude mi Sílu, která má být klíčovou součástí hry.

Nu uvidíme jestli to nakonec bude „jen“ hra pro děti, či hra pro pravé a odrostlejší hráče. Dozvíme se to přibližně 23 dubna, kdy je plánované datum vydání.

Klik pro zvětšení (Lego Star Wars info...)Klik pro zvětšení (Lego Star Wars info...)

Zdroj:Press
DALŠÍ

CGwillWin