akce
Zaujímavý Ashen nechýbal ani v Kolíne, čo nové nám ukázal?

Zaujímavý Ashen nechýbal ani v Kolíne, čo nové nám ukázal?
18:14, 28.08.2018

Táto akčná adventúra, so zaujímavo strohým artom, je vo vývoji už štvrtým rokom a stále nemá takzvane hotovo. Spoločnosť Annapurna Interactive pritom do vývoja tejto Xbox/W10 exkluzivity vkladá veľké nádeje a myslím, že môžem pokojne povedať, že stále oprávnene. Najnovšie sa nám titul predstavil na skončenom Gamescome 2018 v nemeckom Kolíne nad Rýnom, kde bolo možné vidieť úplne nový gameplay, a vstrebať tak aj pár zaujímavých faktov priamo od autorov. Video už vás čaká dole a ja ho len doplním informáciami stručne vypísanými pre vaše pohodlie.

• Pasívny multiplayer - ľudia, s ktorými sa budete v hre priamo stretávať, sú hráči s vlastným rozbehnutým príbehom. Bude tak len na vás, aby ste sa rozhodli, ako s nimi chcete zaobchádzať.

• Otvorený svet plný variabilných možností - Vaša osada je v ňom usadená v strede hôr, obklopená ručne kresleným artom s veľkým dôrazom na cit a jedinečnosť.

• Súboje - Každé bojové stretnutie, bez ohľadu na to, ako triviálne zdá sa, má potenciál skončiť vašou smrťou. Poznanie terénu a trpezlivosť sú v tomto prípade najcennejšie zbrane, ktoré má osamelý pútnik v Ashene po ruke.

• Príšery - Rôzne stvorenia Ashena zahŕňajú vzácnych, osamelých obrov a hladných, démonov noci. Napriek nebezpečenstvu všade číhajúcej temnoty si život vždy nájde cestu. V tomto prípade sa jedná o krajinu spojenú s rozmanitým spektrom flóry a fauny.

• Mesto - Mesto bude plné NPC postáv, ktorým počas svojho dobrodružstva podáte pomocnú ruku. Môžete si tak do svojho okruhu priniesť skúsených remeselníkov či inak výhodných obchodníkov.


DALŠÍ

CGwillWin