Biomutant príde v dvoch limitovaných edíciách

Biomutant príde v dvoch limitovaných edíciách
15:20, 13.08.2019

Aj napriek faktu, že toľko očakávaná a dlhé roky vyvíjaná akčná RPG Biomutant stále nemá fixný dátum vydania, už teraz je jasné, že až konečne príde na scénu, bude to hneď v dvoch zberateľských verziách. Nie je to žiadne veľké prekvapenie, zvlášť ak sa vrátime do včerajšieho dňa, kedy THQ Nordic prezentovalo dve podobné varianty pre ďalšiu ich hru a to Destroy All Humans! Čo však môže ponúknuť samotný Biomutant?

Biomutant Atomic Edition

Verzia určená pre skutočných milovníkov tohto, nateraz stále neprebádaného, dobrodružstva. Cenovka bola stanovená na pomerne vysokú hranicu 399.99 Euro, začo vás čaká 60 centimetrová 3D dioráma s výjavom súboju medzi hlavným hrdinom a obrom, ktorého dobre poznáme z tých pár video ukážok. V inak špeciálnom boxe ďalej nájdete rovnako 60 centimetrov dlhú podložku pod myš s motívom hry, samotnú hru v plechu, A1 plagát, tričko (L/XL) a soundtrack priamo na fyzickom CD. Viac trailer nižšie.

Biomutant Collector's Edition

Presuňme sa k lacnejšej variante a teda klasickej zberateľskej verzii. Tá vám z hore uvedeného obsahu vyberie plagát, soundtrack a hru bez plechu. Miesto 3D skulptúry ponúkne 20 centimetrovú sošku hlavného hrdinu a samozrejme špeciálny box, v ktorom to celé kuriér dokope k vašim dverám. Cenovka bola stanovená na 119.99 Euro a je jasné, že THQ Nordic sa na svojich očakávaných značkách chce slušne zahojiť, čo im ostatne nemôžeme mať vôbec za zlé. Chcelo by to však už ten dátum vydania, aby sme vedeli na čom vlastne sme.


DALŠÍ

CGwillWin