Biomutant je stále v produkcii, príde vraj keď bude dokončený...

Biomutant je stále v produkcii, príde vraj keď bude dokončený...
09:55, 19.02.2020

Viac než tri roky od ohlásenia, čaká akčná RPG Biomutant na svoju príležitosť očariť nás všetkých, milovníkov originálnej myšlienky prevedenej do kvalitného výsledku. Presne tam, sa ho už tak dlhý čas, snaží dotlačiť spoločnosť Experiment 101 (odpadlíci z Avalanche Studios), ktorý to posledný rok nemali vôbec jednoduché.

Ich mecenáš z THQ Nordic evidentne tlačil na pílu a chcel aby dielo stihlo rok 2019, čo sa však nestalo a s odkladom na neurčito prišli aj otázky ohľadom možného zrušenia vývoja. Na túto špekuláciu dnes reaguje priamo spomínaný autorský tím, ktorý všetko negatívne dementuje a uvádza; že pracujú tak tvrdo ako nikdy. Túžia priniesť niečo jedinečné a to v čo najlepšej možnej kvalite. Ďakujú za podporu a tešia sa na ohlásenie dátumu vydania, ktoré príde presne v tom momente, kedy uznajú, že vývoj je skončený.

Táto bizarne prostá veta je síce hodná integrácie do nejakého anglického seriálu, každopádne nijako to zatiaľ neznižuje naše očakávania na výsledok ich prác. Biomutant má stále našu dôveru, či?!

Klik pro zvětšení (Biomutant je stále v produkcii, príde vraj keď bude dokončený...)


DALŠÍ

CGwillWin