Disciples: Liberation sa aktuálne dostáva do predaja

Disciples: Liberation sa aktuálne dostáva do predaja
14:07, 27.10.2021

Temná fantasy RPG so silným príklonom ku stratégii, sa pod kanadským autorským zoskupením Frima aktuálne dostáva do predaja a to vo verziách pre PC, PlayStation a Xbox. Viac detailov o projekte samotnom ako aj trailer si môžete prezrieť nižšie.

isciples: Liberation dává hráčům možnost prozkoumat živoucí svět Nevendaar a vydat se na výpravu plnou záhad a politických intrik v tomto temném fantasy strategickém RPG. Hra Disciples: Liberation, kterou vydává Kalypso Media a vývojář Frima Studio, je nyní dostupná na PC, PS4, PS5 a Xbox – přičemž hráči si mohou užít 80hodinovou hratelnost plnou silné magie, bitev, nemrtvých hord, draků, legie zatracených a vytvořených spojenectví.

Hráči budou sledovat příběh Avyanny, která je dítětem dvou světů, ale ani do jednoho nepatří. V průběhu dobrodružství budou muset udělat spoustu obtížných rozhodnutí od výběru společníků po řešení romantických setkání. Díky armádě, do které lze naverbovat přes 50 jednotek, budou hráči bojovat v komplexních tahových bitvách proti divokým šelmám a pouze bystrá taktika je dovede k vítězství. Avyannino motto: „Lítost je na později, jednat se musí hned“, jim určitě mnohokrát dobře poslouží.

Producent Kalypso Media Florian Treppke říká: „Hráči nyní mohou do rukou uchopit vlastní osud, vybrat si společníky a zjistit, jaký dopad budou mít jejich rozhodnutí nejen na hratelnost, ale na samotnou Avyannu a Yillian. Hlavním cílem je osvobodit Nevendaar.“
Herní designér Frima Studio Eric Latouche naznačuje: „Přestože Avyanna začíná jako drobný žoldák, nezůstane žoldákem dlouho. Hráči zjistí, že jako Nephilim ovládá soumračné schopnosti, nazvané podle toho, že dokáže povolávat temnotu i světlo. Díky tomu získá přístup k dávno zapomenutému andělskému městu Yillian.“
Kreativní ředitel Frima Studio Louis Lamarche dodává: „Ti, kteří sledovali naši cestu, možná vědí, že jsme už dříve zmínili pět možných konců, ke kterým vedou vaše rozhodnutí. Inu, něco jsme hráčům zatajili a to odhalí až po dohrání hry. Těšíme se na jejich komentáře, až to zjistí!"


DALŠÍ

CGwillWin