MADMONQ prichádza s novinkou určenou pre rodených šampiónov

MADMONQ prichádza s novinkou určenou pre rodených šampiónov
09:37, 16.11.2021

Česká spoločnosť MADMONQ, ktorá v rámci ponuky svojich podporných tabletiek pre profesionálnych ale aj amatérskych hráčov dokázala preraziť do celého sveta, sa na našom webe neobjavuje v nejakej premiére. Ich staršiu verziu tabletiek pre lepšie sústredenie a iné výhody počas hrania sme vám svojho času spracovali do článku. Táto značka však chce napredovať a prinášať svojim zákazníkom nové a nové možnosti ako sa dostať na ďalší level svojich schopností a toho dôkazom je aj produkt s názvom CHAMPION, ktorý aktuálne ide dopredaja. Vzorku nám firma už zaslala a tak vám, minimálne formou videa, prinesieme krátky súhrn dojmov na celý tento produkt. Viac o ňom už prezradí tlačová správa pod čiarou.

Klik pro zvětšení (MADMONQ prichádza s novinkou určenou pre rodených šampiónov)

MADMONQ, jedna z nejpřevratnějších společností ve střední Evropě, která spojuje zdraví a hry, dnes představuje svůj nejnovější produkt pro zdraví hráčů. MADMONQ Champion je první komplexní denní doplněk stravy pro hráče.

Alarmující množství zkušených i začínajících hráčů čelí nebezpečným hrozbám způsobeným nadměrným hraní. Videoherní průmysl, jedno z nejrychleji rostoucích odvětví současnosti, však téma zdraví doposavad spíše opomíjí.

Mezi nejčastější příznaky patří: nižší hladina energie, oslabená imunita a bolesti kostí a kloubů. Studie stále častěji ukazují souvislost mezi běžnými nedostatky ve výživě a příznaky ovlivňující výkonnost hráčů.

"MADMONQ chce být inspirací pro herní komunitu; chceme jim pomoci stát se lepšími, překonat své limity a zvítězit," říká Michal Noga, zakladatel společnosti MADMONQ.

Zdravotní problémy, které uvádějí i profesionální hráči, byly zmíněny v několika studiích, například Dr. Zwibel et al. (2019) uvádí, že e-sportovci pociťují: únavu očí (56 %), bolesti krku a zad (42 %), bolesti zápěstí (36 %) a bolesti rukou (32 %).

Obliba doplňků stravy rychle roste s tím, jak se rozvíjí vědecké poznatky o tom, jak pomáhají našemu tělu přizpůsobit se nepříznivému prostředí (stres, znečištění). A pomáhají našim biologickým procesům vyrovnat se s nedostatečnou stravou a sedavým způsobem života. Jejich užívání každým rokem jen roste, ale hráči doplňky stravy spíše ignorují spolu s jejich povědomím o svém zdraví.

Proto společnost MADMONQ v průběhu roku vyvinula komplexní doplněk pro zdraví hráčů s názvem MADMONQ Champion. Jedna tableta denně pomáhá bojovat proti více než 30 příznakům běžných zdravotních nedostatků, kterým čelí dnešní hráči. Champion je žvýkací doplněk stravy bez kofeinu a cukru, který je navržen pro jedinečné tělesné nároky, stres a podmínky, jimž čelí doma i v esportu.

MADMONQ se již více než čtyři roky ubírá přehlíženou cestou zavádění zdraví do herního průmyslu.

Poté, co spoluzakladatelé start-upu a celoživotní hráči Michal Noga (CEO) a Petr Andrýsek (CMO) uvedli na trh svou první přírodní alternativu nezdravých sladkých nápojů pro zvýšení energie, pokračují ve práci na své vizi pro rok 2030: přesvědčit hráče, že jejich nejdůležitějším herním hardwarem je jejich tělo.

Více než 24 klinicky prověřených složek MADMONQ Champion zaručuje nejzdravější přírodní zdroje životně důležitých živin, které jsou spojovány s běžnými nedostatky.

Patří mezi ně vybrané karotenoidy, aminokyseliny, antioxidanty, vitaminy ADEK a B, minerály a výtažky z rostlin, bylin a ovoce. Stejně precizně a pečlivě vyvážené pro posílení řady tělesných funkcí, včetně:

● ANTIOXIDAČNÍ A DETOXIKAČNÍ ÚČINKY
● PODPORA ENERGETICKÝCH PROCESŮ
● IMUNITNÍ SYSTÉM
● ALPHA SPIRIT A REPRODUKČNÍ SYSTÉM
● KRÁSA - PLEŤ, VLASY, NEHTY
● KOSTI, KLOUBY, ŠLACHY, SVALY
● ZRAK A OČI
● KREVNÍ OBĚH
● DUŠEVNÍ POHODA
Šampion je posvátná přísaha mezi hráčem a jeho zdravím.

DALŠÍ

CGwillWin