MADMONQ přichází s CHAMPION 1.1.

MADMONQ přichází s CHAMPION 1.1.
13:30, 21.02.2023

MADMONQ, český výrobce výživových doplňků stravy pro profi i amatérské hráče, představuje své tablety CHAMPION ve verzi 1.1. Ty jsou opět vytvořené na míru gamerům a obsahují živiny a vitamíny, které právě gameři nejčastěji postrádají. Vylepšená verze nyní nabízí ještě lepší a delší stabilitu prvků podporujících zrak, garantuje jejich obsažené množství a to, že postupem času nevyprchají. Došlo i k zintenzivnění příchutě mučenky, díky které jsou tablety mnohem chutnější.

MADMONQ se do herní komunity zapsal hlavně díky svému stejnojmennému unikátnímu výživovému doplňku, který pomáhá s výdrží, výkonem, soustředěním a dalšími atributy, důležitými pro každého hráče. Zároveň se značka dlouhodobě zasazuje o zlepšování herního prostředí a celkového hráčského zdraví. Proto vznikly i cucavé tabletky CHAMPION, které neobsahují kofein a jsou navrženy ke každodennímu užívání nejen pro gamery. Složení tabletek je vytvořené tak, aby dodávalo tělu přesně ty důležité vitamíny a živiny, které hráčům nejčastěji chybí, a zároveň pomáhalo celkově regenerovat organismus.

S updatem tabletek CHAMPION přichází MADMONQ po roce od jejich uvedení na trh. Nejdůležitější novinkou je stabilizace karotenoidů luteinu a zeaxantinu – složek, které podporují pro gamery velmi důležitý smysl – zrak. Oba prvky jsou běžně nestabilní a reagují s dalšími vjemy, např. kyslíkem nebo jinými molekulami, a poté vyprchají.

„Pro srovnání – u 95 % běžných doplňků stravy obsahujících lutein a zeaxantin nedosahují jejich dávky deklarované množství na obale, a navíc bez zapouzdření do dvou týdnů úplně vyprchají. Naopak naše nová receptura přichází s vylepšeným zapouzdřením obou složek, díky kterému vydrží v množství udávaném na obalu minimálně 18 měsíců,“ dodává Michal Noga, zakladatel a CEO MADMONQ.

Kromě zvýšené funkčnosti, nabízí nová verze i další vylepšení. V MADMONQ totiž vyslyšeli prosby svých zákazníků a u CHAMPION 1.1. zapracovali i na jeho chuti. Díky nové metodě přípravy je teď nasládlá chuť mučenky v tabletkách intenzivnější víc než kdy dřív.

MADMONQ nabízí CHAMPION 1.1. na svém e-shopu formou možnosti jednorázového nákupu (30 tablet stojí 475 Kč) nebo za zvýhodněných podmínek v rámci svého předplatitelského programu Path of the Monq. Pro jeho členy je určena 20% sleva (30 tablet vyjde na 380 Kč), ale i 50% sleva na oblíbený a unikátní MADMONQ merchandise s možností jeho rezervace, newslettery pro předplatitele a další VIP obsah.


DALŠÍ

CGwillWin