hw
HyperX představuje bezdrátová herní sluchátka do uší Cloud MIX Buds

HyperX představuje bezdrátová herní sluchátka do uší Cloud MIX Buds
00:25, 14.06.2022

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, dnes oznámil uvedení sluchátek HyperX Cloud MIXTM Buds, určených pro multiplatformní hraní a digitální životní styl. Jedná se o první herní headset HyperX2 True Wireless (TWS), který obsahuje bezdrátové připojení ve dvou režimech, s bezdrátovým připojením s nízkou latencí 2,4 GHz pro hraní her a Bluetooth®1 5.2 pro poslech, ať jste kdekoli.

Sluchátka Cloud MIX Buds nabízejí rychlé bezdrátové připojení herní kvality s kompatibilitou pro více platforem pomocí 2,4GHz bezdrátového adaptéru USB typu C nebo bezdrátového připojení Bluetooth pro multimediální zařízení nebo telefony. Přiložený adaptér USB-C na stolní USB-C zlepšuje dostupnost a umožňuje, aby klíč sloužil jako dálkové ovládání pro přepínání mezi 2,4GHz a Bluetooth připojením.

Sluchátka MIX Buds využívají velké 12 mm dynamické měniče a technologii DTS Headphone:X®2, která zajišťuje pohlcující herní zvuk. Buds nabízí prostorový zvuk 7.1 s přesnou prostorovou a lokální lokalizací pro přesnější umístění zvuku ve hře. Uživatelé si mohou pomocí softwaru HyperX NGENUITY přizpůsobit preferovaný zvukový profil včetně ekvalizérů a přiřadit a změnit přiřazení dotykových ovládacích prvků.

„Jsme nadšeni, že můžeme vstoupit na trh skutečně bezdrátových zařízení s technologií, která mění pravidla hry a umožňuje hráčům vzít si hru s sebou, ať už jdou kamkoli," řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX pro region EMEA. „HyperX i nadále vychází vstříc neustále se měnícím potřebám hráčů na všech platformách, včetně těch, kteří chtějí duální bezdrátové připojení s rychlými změnami ve zlomku sekundy na více platformách."

Sluchátka MIX Buds se vyznačují charakteristickým komfortem HyperX a třemi velikostmi silikonových nástavců do uší, které jsou součástí balení, aby dokonale padly. Nabíjecí pouzdro chrání sluchátka Buds před poškozením a součástí pouzdra je silikonový obal pro uložení 2,4GHz adaptéru USB-C. Dlouhá výdrž baterie sluchátek Cloud MIX Buds nabízí až 33 hodin provozu na jedno nabití3.

Očekávaná dostupnost bezdrátových sluchátek HyperX Cloud MIX Buds je v červnu 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 3 949 Kč. Další informace o dostupnosti sluchátek HyperX Cloud MIX Buds najdete na stránce produktu HyperX Cloud MIX Buds.


DALŠÍ

CGwillWin