Halloween v Two Point Campus

Halloween v Two Point Campus
17:47, 20.10.2022

Two Point Studios představují děsuplné novinky, tentokrát ve skvělém novém vzdělávacím simulátoru Two Point Campus. Tato událost je k dispozici od 20. října do 1. listopadu jako bezplatná aktualizace pro všechny hráče na všech formátech* a zahrnuje také spoustu obsahu, který bude trvale uchován i po skončení halloweenu, jako jsou nové předměty, vyměnitelné kostýmy a nové výzvy, které musíte dokončit, zatímco budete uhýbat nemrtvým.

Přidejte trochu dýňového koření do svého kampusu se sadou nových děsivých předmětů, které můžete ozdobit ďábelským způsobem. Místní rozhlasová stanice Two Point Campus byla také převzata několika strašidelnými novými melodiemi. Chcete Haloween oslavit stylově? Oblečte si jeden z nových oděvů, které mají studenti a zaměstnanci k dispozici. Přiznejte se, že vidět vlkodlaka, mumii nebo zombie, jak chodí po chodbák kampusu, by nebylo to nejpodivnější, co jste kdy v Two Point County viděli.

Klik pro zvětšení (Halloween v Two Point Campus)

Halloweenská aktualizace Two Point Campus završuje nové přírůstky a přidává také vzrušující nový režim Challenge, kde můžete znovu navštívit některé ze svých oblíbených úrovní Campusu a zažít zcela nové zkoušky a utrpení. Vydejte se na Siege v Noblestead, kde spojíte své síly s lordem Blaggardem, abyste ochránili svůj kampus před stonajícím davem bezduchých a žluklých (zombie, ne studentů), nebo se postavte Nefarii Munchové, která převzala Spiffinmoore a proměnila studenty v dýně.

Two Point Campus je okouzlující simulátor univerzitního managementu, který vám umožní prožít si svůj sen o provozování vlastního prostředí kampusu – doplněné divokými a bláznivými kurzy, jako je kouzelnictví, rytířská škola zabíjení draků nebo přísně tajná špionážní škola. Two Point Campus je k dispozici na PC, konzolích.


DALŠÍ

CGwillWin