hw
HyperX uvádí nový herní headset Cloud Stinger 2 Wireless

HyperX uvádí nový herní headset Cloud Stinger 2 Wireless
13:33, 15.11.2022

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr v oblasti her a esportu, dnes oznámil vydání bezdrátové herní náhlavní soupravy HyperX Cloud StingerTM 2. Bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2, která nabízejí charakteristický komfort a odolnost HyperX díky měkké paměťové pěně a prémiové kožence, obsahují prostorový zvuk DTS® Headphone:X® Spatial Audio1 pro vylepšenou prostorovost 3D zvuku a přesnost lokalizace a až 20hodinovou výdrž baterie2 pro hraní bez kabelů.

Bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2 využívají velké 50 mm měniče, které poskytují čistší zvuk s virtuálním prostorovým zvukem DTS Headphone:X, a poskytují tak pohlcující zvukové prostředí 7.1. Sluchátka jsou také vybavena snadno přístupnými ovládacími prvky zvuku na náušníku a otočným flexibilním mikrofonem s potlačením šumu pro větší pohodlí, snížení šumu a čistší kvalitu hlasu. Mikrofon navíc disponuje funkcí automatického vypnutí při otočení do horní polohy.

Klik pro zvětšení (HyperX uvádí nový herní headset Cloud Stinger 2 Wireless)

„Nová bezdrátová sluchátka Cloud Stinger 2 poskytují hráčům kvalitní design a pohodlí a úžasný zvukový zážitek DTS Headphone:X za dostupnou cenu bez rušení kabelem," řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX EMEA. „Bezdrátová herní náhlavní souprava Cloud Stinger 2 je vynikající volbou pro hráče, kteří touží po pohlcujícím herním zážitku a zároveň po svobodě a flexibilitě při hraní bez kabelů."

Odstřižením kabelů bez nutnosti dělat kompromisy v uživatelském zážitku rozšiřuje headset Cloud Stinger 2 oblíbenou řadu HyperX Cloud Stinger o novou variantu. Nová bezdrátová verze, která se drží podstatných prvků nejnovějšího vylepšeného modelu Cloud Stinger 2, nabízí kromě skvělého zvuku a nízké hmotnosti pod 300 g také větší flexibilitu s až 20 hodinami2 bezdrátové svobody. Sluchátka jsou také vybavena náušníky otočnými o 90 stupňů pro flexibilní uchycení kolem krku při přestávkách.

Herní headset HyperX Cloud Stinger 2 je nyní k dostání v síti partnerských prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 2 999 Kč. Další informace naleznete na produktové stránce Cloud Stinger 2. Ceny na stránkách HyperX.com se mohou změnit bez předchozího upozornění. Ceny u maloobchodních prodejců se mohou lišit.


DALŠÍ

CGwillWin