hw
HyperX přináší ovladač Clutch Gladiate pro Xbox a PC

HyperX přináší ovladač Clutch Gladiate pro Xbox a PC
13:56, 27.03.2023

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr v oblasti her a esportu, dnes oznámil, že nyní dodává HyperX Clutch Gladiate Wired Controller pro Xbox. Nový ovladač Clutch Gladiate je určen pro seriózní hráče Xboxu a poskytuje pohodlí a ovládání při delších herních seancích na konzoli.

„Řada příslušenství HyperX pro Xbox je navržena tak, aby hráčům konzolí zlepšila zážitek z hraní," řekl Aurelius Martinez, globální manažer kategorie cloudových a konzolových her ve společnosti HyperX. „Nový HyperX Clutch Gladiate přenáší hráče do akce a umožňuje rozšířené možnosti přizpůsobení a ovládání."

Klik pro zvětšení (HyperX přináší ovladač Clutch Gladiate pro Xbox a PC)

Drátový ovladač Clutch Gladiate pro Xbox nabízí novou úroveň pohodlí, výkonu a ovládání, je vybaven dvěma zámky spouště a zadními tlačítky, která lze přenastavit, a poskytuje tak přizpůsobitelný herní zážitek. Dvoupolohový zámek spouště také umožňuje uživatelům přepínat mezi krátkým a dlouhým stiskem spouště.

Ovladač navíc nabízí dvě tlačítka, která lze přemapovat a nastavit bez dalšího softwaru. Ovladač je vybaven výkonnými duálními motory, které zlepšují pohlcující hraní a poskytují intuitivní zpětnou vazbu, a také texturovanými úchyty pro bezpečné držení a 3,5mm stereofonním konektorem pro snadné připojení drátového headsetu. Clutch Gladiate je licencován pod značkou Designed for Xbox a je plně kompatibilní s konzolemi Xbox One, Xbox Series X|S a PC, což zajišťuje bezproblémové používání na všech platformách.

Drátový ovladač HyperX Clutch Gladidate pro Xbox bude k dispozici za 990 Kč v síti maloobchodních a elektronických prodejců HyperX.


DALŠÍ

CGwillWin