hw
HyperX přináší novou ultralehkou myš Pulsefire Haste 2

HyperX přináší novou ultralehkou myš Pulsefire Haste 2
14:06, 04.04.2023

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr v oblasti her a esportu, dnes oznámil, že nyní dodává herní myš Pulsefire Haste 2 v kabelové i bezdrátové verzi. Řada herních myší Pulsefire Haste 2 nabízí ultralehké provedení, spínače HyperX a senzory HyperX pro lepší ovládání a výkon. Hráčům, kteří hledají ultralehkou myš pro doplnění svých herních dovedností, přinášejí myši Pulsefire Haste 2 maximální pohodlí a ovládání na dosah ruky.

Herní myš Pulsefire Haste 2 je velmi lehká a má pevnou konstrukci pláště. Kabelové i bezdrátové varianty jsou vybaveny novým snímačem HyperX 26K, který nabízí přesné sledování a optimální citlivost pro plynulé a rychlé pohyby kurzoru až do 26 000 DPI a rychlost sledování 650 IPS. Řada myší Pulsefire Haste 2 využívá nové a spolehlivé spínače HyperX, které poskytují hmatovou a zvukovou zpětnou vazbu a životnost až 100 milionů kliknutí.

„Herní myš HyperX Pulsefire Haste 2 je navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám hráčů," říká Jennifer Ishii, manažerka společnosti HyperX. „Díky lehké konstrukci a ovládacím prvkům nabízí myš Pulsefire Haste 2 výjimečný herní výkon pro rychlé pohyby ve hře a lepší přesnost."

Klik pro zvětšení (HyperX přináší novou ultralehkou myš Pulsefire Haste 2)

Nové přírůstky do řady myší HyperX, které jsou k dispozici v černém a bílém barevném provedení, nabízejí novou úroveň pohodlí, výkonu a ovládání a jsou navrženy tak, aby zlepšily uživatelský zážitek. Další informace o nové řadě herních myší zahrnují:

• Drátová herní myš HyperX Pulsefire Haste 2: Herní myš Pulsefire Haste 2 váží pouhých 53 g1 a je speciálně navržena pro rychlé pohyby. Myš je optimalizována pro minimální vstupní zpoždění s působivou frekvencí dotazování 8000 Hz2, která zvyšuje přesnost a výkon během herních seancí, takže je ideální pro hry FPS a soutěžní hraní.

• Bezdrátová herní myš HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless: Bezdrátová herní myš Pulsefire Haste 2 je určena pro hráče, kteří vyžadují okamžitý výkon a chtějí pohodlí bezdrátového připojení. Bezdrátová herní myš Pulsefire Haste 2 nabízí duální režim bezdrátového připojení, který uživatelům umožňuje přepínat mezi bezdrátovým připojením 2,4 GHz a připojením Bluetooth. Dodává se s nabíjecím kabelem HyperFlex 2, který uživatelům umožňuje nabíjet myš i během jejího používání a přepínání mezi drátovým a bezdrátovým režimem. Tato bezdrátová myš Pulsefire Haste druhé generace váží 61 g1 a nabízí až 100hodinovou výdrž baterie3.

Herní myš Pulsefire Haste 2 nabízí lepší ovládání díky přiloženým nalepovacím gumovým povrchům pro lepší úchop, super ohebnému paracord kabelu, který snižuje napětí a odpor, a prvotřídním PTFE bruslím, které zajišťují nízké tření a vysokou odezvu pro rychlý a snadný skluz. Oba modely lze navíc plně přizpůsobit a optimalizovat podle osobních preferencí uživatelů pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Uživatelé mohou vytvářet makra pro programovatelná tlačítka, přizpůsobovat nastavení DPI a personalizovat osvětlení RGB.4

Drátové a bezdrátové myši HyperX Pulsefire Haste 2 budou v regionu EMEA dostupné v síti maloobchodních a elektronických prodejců společnosti HyperX. Další informace o řadě myší HyperX Pulsefire Haste 2 naleznete na produktové stránce HyperX Pulsefire Haste 2.


DALŠÍ

CGwillWin