Překročte hranice zábavy s Park Beyond, který je nyní v prodeji

Překročte hranice zábavy s Park Beyond, který je nyní v prodeji
10:30, 16.06.2023

Společnosti Bandai Namco Europe a Limbic Entertainment s hrdostí oznamují slavnostní otevření bran Park Beyond, simulace správy zábavního parku, která je nyní k dispozici pro PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC. Dvouhodinová zkušební verze je k dispozici zdarma také pro Xbox Series X|S a PlayStation 5 pro předplatitele služby PlayStation Plus Premium.

Park Beyond nabízí něco pro všechny typy hráčů. Jsou to vizionáři, kteří hledají budoucnost zábavních parků? Impossifikace jim umožní proměnit atrakce, obchody a personál a udělat z všedních věcí neuvěřitelné. Mají management v krvi? Obrovská škála ovládacích panelů jim pomůže sledovat každý parametr a každou vynaloženou korunu, aby se ujistili, že jejich park funguje perfektně a návštěvníci se baví. Mají kreativní srdce a velké nápady? Modulární stavba s rozsáhlou knihovnou prostředků dá volnou ruku jejich levé mozkové části, aby vytvořila úžasné scenérie pro návštěvníky, zatímco tvůrce horských drah jim umožní postavit atrakci svých snů.

Kreativita se v srpnu posune o krok dál díky implementaci mod.io, platformy pro sdílení uživatelsky generovaného obsahu, která hráčům umožní sdílet své výtvory se všemi bez ohledu na to, na jaké platformě hrají.

Nadcházející DLC, a to jak bezplatná, tak placená, přinesou od letošního léta do hry Park Beyond také další blázniviny s novými motivy pro jízdy, dekorace, baviče a další.


DALŠÍ

CGwillWin