Last Train Home v traileru o rolích a úkolech legionářů

Last Train Home v traileru o rolích a úkolech legionářů
01:09, 15.11.2023

Vaši vojáci disponují unikátními vlastnostmi a dovednostmi. Každý z nich je nenahraditelný. Kolik bratrů a sester se nakonec vrátí se do své milované vlasti? Sledujte trailer o rolích a úkolech československých legionářů:

Nejnovější trailer přibližuje legionáře a jejich nepostradatelné role na strastiplné cestě do nově vzniklé Československé republiky. Technici starající se o vlak, kuchaři držící morálku, topiči pečující o chod kotle, nebo granátníci vrhající se do boje či střelci držící frontovou linii. Dále zdravotníci neúnavně pečují o zraněné a průzkumníci odhalující možná nebezpečí a nástrahy. To vše uprostřed chaosu bojů ruské občanské války a dlouhé pouti obrněným vlakem nehostinnou Sibiří. Každá bitva nebo úkol zdokonalují vojáky a jejich schopnosti. Ztratit vytrénovaného kuchaře či zdravotníka opravdu zamrzí… Zahrajte si demo Last Train Home.

Last Train Home vychází na PC již tento měsíc 28. listopadu 2023. Už nyní si můžete na Steamu zdarma zahrát ukázku hry, jedno z nejhranějších dem říjnového Steam Next Festivalu. Teď čerstvě vylepšené a aktualizované na základě zpětné vazby hráčů.


DALŠÍ

CGwillWin