Zajtra vychádza remáster Polda 2

Zajtra vychádza remáster Polda 2
12:21, 11.12.2023

Spoločnosť Zima software zajtra oficiálne vypustí von Steam verziu Polda 2 remástr, čím dostojí svojmu sľubu z úspešnej minuloročnej HitHit kampane - toho času sa im podarilo vybrať takmer dva milióny českých korún.

Vraťte se s námi k nejznámějšímu případu bláznivého policisty Pankráce v podání Luďka Soboty. Hra byla kompletně ručně přepracována do moderního kabátku v širokoúhlém rozlišení 4K! Nová grafika Vám vezme dech! Přepracována byla i hudba, byli vylepšeny zvuky. Původní dabing byl zachován, ale byl vyčištěn. Navíc ke hře přidáme dodatek o tom, jak se stal Pankrác soukromým očkem. Tento dodatek vyjde nejpozději 1.5.2024 a všichni majitelé hry ho dostanou v rámci bezplatné aktualizace zcela zdarma.

Městečko Marsias je známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě „DNA revolution“ nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře. A právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku – volbu své klonované Miss. Když v tom do jejich plánů vkročí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijete nespočetná dobrodružství.


DALŠÍ

CGwillWin