hw
Nová, plně nastavitelná myš GENESIS Zircon XIII

Nová, plně nastavitelná myš GENESIS Zircon XIII
10:32, 04.06.2024

GENESIS Zircon XIII je nejvyspělejší myš v portfoliu produktů značky Genesis a je uváděna na trh u příležitosti oslav 13. výročí značky Genesis. Díky vyměnitelným komponentám lze tuto myš zcela přizpůsobit vlastnímu hernímu stylu. GENESIS Zircon XIII navíc využívá bezdrátovou komunikací RapidSpeed, umožní až 100 hodin provozu na jedno nabití a je vybavena jedním z nejlepších senzorů na světě (Pixart PAW3395). Na trhu jen obtížně najdete kompletnější a spolehlivější herní myš.

Kompletní individuální nastavení

GENESIS Zircon XIII je nejmodernější produkt, je to jedna z prvních, zcela přizpůsobitelných herních myší na trhu. Podstatné je, že nejde jen o personalizaci a individuální nastavení pomocí softwaru. GENESIS Zircon XIII nabízí možnost vyměnit spínače hlavních tlačítek bez nutnosti pájení (hot - swap sockety), namontovat pružiny a změnit jejich tlak (15 g/25 g) a dokonce i upravit zdvih (0,4/0,5/0,6/0,7 mm) díky dodávaným distančním podložkám. Vyměnitelný zadní panel myši umožňuje také upravit její tvar. Díky tomu je možné tuto herní myš přesně přizpůsobit typu používaného úchopu. Podobně je tomu se stabilitou. Tu může každý uživatel ovlivnit pomocí přiložených stabilizačních úchytů. Stačí je pouze nalepit na vybrané části myši.

Přesnost a ještě plynulejší pohyb díky funkci Motion Sync

GENESIS Zircon XIII je symbolem přesnosti polohování. Vestavěný snímač Pixart PAW3395 je jedním z nejlepších optických snímačů na světě a zajišťuje plný výkon i při velmi rychlém posunu (16,51 m/s) a zrychlení 50G. Myš je vybavena technologií Motion - Sync. Ta zajišťuje, že odesílání dat o poloze myši do počítače je plně synchronizováno s jejich příjmem. To ve výsledku zajišťuje nejen plynulejší pohyb, ale také vyšší účinnost při registraci i toho nejmenšího pohybu nebo akce.

První myš s bezdrátovým připojením RapidSpeed

GENESIS Zircon XIII je první myší v nabídce značky, která využívá zcela nové bezdrátové připojení RapidSpeed Wireless, jež zajišťuje bleskový přenos dat bez omezení v kvalitě drátového připojení. Pro větší svobodu hraní je tento model vybaven větší baterií, která je schopna zajistit až 100 hodin provozu. Na své si přijdou i ti, kteří chtějí využívat kabelové připojení. Model GENESIS Zircon XIII lze připojit k počítači pomocí přiloženého kabelu Paracord s koncovkami USB-C a USB typu A.

Překvapivý interiér a plná funkčnost

Uvnitř modelu GENESIS Zircon XIII se kromě kvalitního optického snímače a řady vyměnitelných komponent nacházejí špičkové součástky schopné zajistit bezproblémové hraní po dlouhou dobu. Patří mezi ně hlavní tlačítkové spínače (Kailh 8.0 s výdrží 8 milionů kliknutí) a odolný spínač TTC Gold. Výrobce nezapomněl ani na přídavný software, který přináší pokročilé aplikace, na vestavěnou paměť a řadu dalších funkčních ovládacích prvků umístěných na spodní straně myši.

Herní myš GENESIS Zircon XIII je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu 1 599 Kč v barevných variantách černá nebo bílá.


DALŠÍ

CGwillWin