hw
CMF by Nothing představuje CMF Phone 1, CMF Buds Pro 2 a CMF Watch Pro 2

CMF by Nothing představuje CMF Phone 1, CMF Buds Pro 2 a CMF Watch Pro 2
11:30, 08.07.2024

Společnost CMF, dceřiná značka londýnské technologické společnosti Nothing, dnes představila trojici nových produktů – CMF Phone 1, CMF Watch Pro 2 a CMF Buds Pro 2. Značka za necelý rok své existence dokázala, že skvělý design a vysoká kvalita produktů se neomezuje pouze na prémiovou cenovou kategorii.

Díky nekompromisnímu výkonu v rámci nižší střední třídy, kvalitním fotoaparátům, velmi jasnému displeji a jedinečnému přizpůsobitelnému designu je CMF Phone 1 dokonalým telefonem pro běžné uživatele.

Klik pro zvětšení (CMF by Nothing představuje CMF Phone 1, CMF Buds Pro 2 a CMF Watch Pro 2)

Spojením elegantního designu s vyměnitelným rámem hodinek, plynulým chodem systému a bohatou sadou chytrých funkcí jsou CMF Watch Pro 2 všestranným každodenním společníkem. Bezdrátová sluchátka CMF Buds Pro 2 se pak pyšní dvěma měniči, technologií LDAC™, certifikací pro bezdrátový Hi-Res Audio, 50 dB chytrým ANC a unikátním ovládáním Smart Dial Control.

"Sluchátka CMF Phone 1, CMF Watch Pro 2 a CMF Buds Pro 2 představují jedinečný přístup společnosti Nothing k integraci kreativity, praktičnosti a personalizace prostřednictvím designu," řekl Carl Pei, generální ředitel společnosti Nothing. "Tyto produkty jsou další známkou našeho odhodlání vnést zábavu do nudného odvětví a jsem velmi nadšený z ohlasů, jaké zatím máme."
CMF Phone 1

CMF Phone 1 nabízí nekompromisní výkon ve své cenové kategorii. Telefon používá špičkový a nový procesor MediaTek Dimensity 7300 5G, který byl vyvinut společně s Nothing, aby poskytoval rychlý, spolehlivý a efektivní výkon. Díky velkorysé baterii s kapacitou 5000 mAh vydrží CMF Phone 1 na jedno nabití bez problému dva celé dny. Spolu s až 16 GB RAM s využitím funkce RAM Booster pro snadný multitasking je CMF Phone 1 dokonalým každodenním parťákem.

CMF Phone 1 má pokročilý systém fotoaparátu, který umožňuje zachytit perfektní fotografie jak ve dne, tak i v noci za použití kvalitního zadního fotoaparátu od Sony s rozlišením 50 MP a speciálním portrétním snímačem pro přesnější a uvěřitelnější bokeh efekty. Na přední straně telefonu se nachází 16 MP selfie fotoaparát. O zobrazení veškerého obsahu se stará 6,67" Super AMOLED displej s plynulou adaptivní obnovovací frekvencí až 120 Hz.

Operační systém Nothing OS 2.6 je zárukou rychlého a plynulého uživatelského prostředí s funkčními a zároveň bohatými možnostmi přizpůsobení. Jedinečnost nového CMF Phone 1 spočívá také v jeho designu a lehké vyměnitelnosti zad telefonu. Uživatelé mohou snadno a rychle vyměnit zadní kryt za svou oblíbenou barvu, nebo přidat vlastní příslušenství a vytvořit si tak zcela individuální kombinaci.

CMF Watch Pro 2

Všestranné a stylové chytré hodinky s vyměnitelným rámečkem, 1,32'' AMOLED displejem s vysokým rozlišením a nabídkou více než 100 ciferníků, které lze dále přizpůsobit. Hodinky podporují přes 120 sportovních režimů a 5 sportů rovnou automaticky rozpoznají. Zvládnou také nepřetržité sledování srdečního tepu nebo měření saturace krve kyslíkem (SpO₂) a úrovně stresu.

Klik pro zvětšení (CMF by Nothing představuje CMF Phone 1, CMF Buds Pro 2 a CMF Watch Pro 2)

S CMF Watch Pro 2 lze dále uskutečňovat hovory přes Bluetooth, ovládat hudbu ze svého zápěstí a využívat řadu chytrých funkcí, jako je zobrazení notifikací, vzdálené ovládání fotoaparátu nebo rychlý přehled o počasí. Hodinky jsou navržené taktéž pro aktivní životní styl, mají odolnost proti vodě a prachu IP68 a mohou se pochlubit výdrží baterie až 11 dní.

CMF Buds Pro 2

Sluchátka CMF Buds Pro 2 jsou navržena tak, aby pozvedla zážitek z poslechu ve své cenové kategorii díky pokročilým technologiím a programovatelnému kolečku Smart Dial na pouzdře pro snadnější a pohodlnější ovládání.

Perfektní zvuk zajišťují dva měniče, které kombinují 11 mm basový měnič a 6 mm výškový reproduktor. Ve spojení s technologií LDAC™, certifikací pro bezdrátový Hi-Res Audio a Dirac Opteo™, poskytují sluchátka Buds Pro 2 úžasně pohlcující a živý HiFi zvuk. Dokonalou čistotu zvuku a nerušený poslech lze vychutnat s pokročilým hybridním aktivním potlačením okolního hluku až do 50 dB a rozsáhlému frekvenčnímu rozsahu až do 5000 Hz.

Klik pro zvětšení (CMF by Nothing představuje CMF Phone 1, CMF Buds Pro 2 a CMF Watch Pro 2)

Ani hovory nejsou s Buds Pro 2 žádný problém díky šesti HD mikrofonům s technologií Clear Voice 2.0 a Wind-Noise Reduction 2.0, které zajišťují čistý zvuk v jakémkoli prostředí. Pro snadnější a hlubší ponoření do děje, je tu prostorový zvukový efekt, který každého snadno přenese do trojrozměrného prostředí. Na jedno nabití vydrží celkově sluchátka až 43 hodin a rychlým 10minutové nabíjení lze získat 7 hodin přehrávání.

Na našem trhu půjde již od dnešního dne předobjednat hodinky CMF Watch Pro 2 i sluchátka CMF Buds Pro 2 za níže uvedené ceny:

  • CMF Watch Pro 2 – 1 699 Kč
  • CMF Buds Pro 2 – 1 499 Kč

  • Samotný prodej začne v pátek 12. července. Zakoupit lze obě novinky na Alza.cz nebo na oficiálních stránkách cmf.tech. Telefon CMF Phone 1 aktuálně není pro náš trh dostupný.


    DALŠÍ
    
    CGwillWin