hw
Logitech G představuje novou herní myš a nízkoprofilovou klávesnici

Logitech G představuje novou herní myš a nízkoprofilovou klávesnici
08:27, 10.07.2024

Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor herních technologií a vybavení, představuje bezdrátovou herní klávesnici bez numerického bloku G515 LIGHTSPEED TKL, která nabízí pokročilé technologie, velmi výkonné funkce a moderní provedení s nízkým profilem. Nízkoprofilové klávesnice mají čistší, estetičtější vzhled a umožňují velmi rychlé psaní. Díky nízkým spínačům a tenčí konstrukci je používání G515 efektivnější a pohodlnější.

Klik pro zvětšení (Logitech G představuje novou herní myš a nízkoprofilovou klávesnici)

„S ikonickou herní klávesnicí G915 přinesla společnost Logitech G na trh první nízkoprofilovou klávesnici svého druhu, která je známá svojí výjimečnou kvalitou, špičkovým výkonem a prvotřídním designem. U G515 jsme všechno ještě zdokonalili,“ říká Arnaud Perret-Gentil, vedoucí oddělení PC Gaming společnosti Logitech G. „Zachovali jsme elegantní vzhled a zároveň jsme do ní zabudovali naše nejnovější technologické inovace, jako jsou LIGHTSPEED, LIGHTSYNC a KEYCONTROL, abychom hráčům nabídli pokročilé funkce pro perfektní herní zážitky.“

Klávesnice G515 je vysoká pouhých 22 mm, takže k příjemnému a pohodlnému hraní není zapotřebí opěrka zápěstí. Je vybavena nízkými spínači, které se aktivují už při stlačení o pouhých 1,3 mm a mají celkovou hloubku stisknutí 3,2 mm, což je míň než u standardních spínačů. To pomáhá hráčům urychlit herní akce.

Klik pro zvětšení (Logitech G představuje novou herní myš a nízkoprofilovou klávesnici)

Kromě toho má pěnovou zvukovou izolaci, výrobcem předmazané spínače, integrované stabilizátory a prvotřídní hmatníky kláves z PBT. To všehno zajišťuje optimální pohodu hráčů, kteří ocení plynulejší ovládání bez rušivých zvuků.

G515 je vybavena také nedávno představenou technologií Logitech G KEYCONTROL, která širokou nabídkou přizpůsobení svých funkcí daleko přesahuje možnosti běžných klávesnic. Ke každé klávese lze přiřadit až 15 různých akcí, aby si hráči mohli nakonfigurovat klávesnici pomocí maker, zvukových signálů, světelných efektů a dalších funkcí. Nadefinování vrstev funkcí kláves a modifikátorů, jako je G SHIFT, pomocí KEYCONTROL rozšiřuje možnosti adaptace na každou herní situaci a umožňuje přepínat jednotlivá rozložení kláves stisknutím jediného tlačítka. G515 s KEYCONTROL tak přináší bezprecedentní personalizaci a vyladění ovládání.

Klik pro zvětšení (Logitech G představuje novou herní myš a nízkoprofilovou klávesnici)

Mezi další přednosti bezdrátové nízkoprofilové herní klávesnice G515 LIGHTSPEED TKL patří:

● Pohodlné bezdrátové párování 2:1 přes LIGHTSPEED: LIGHTSPEED USB adaptér bezdrátového připojení G515 umožňuje připojit současně i kompatibilní herní myš, například G502 X PLUS, takže není třeba zabírat další port USB.

● Stylové světelné efekty s RGB podsvícením a funkcí LIGHTSYNC: Hráči mají k dispozici asi 16,8 milionu barev, kterými můžou umocnit svoje zážitky. Veškeré vybavení značky Logitech G lze připojit a nakonfigurovat pomocí aplikace G HUB.

● Všestranné trojí připojení: Hráči si podle potřeby můžou vybrat bezdrátové připojení přes LIGHTSPEED či Bluetooth nebo kabelové připojení přes USB-C.

● Dlouhá výdrž: Až 36 hodin nepřetržitého hraní bez dobíjení.

Bezdrátová herní klávesnice bez numerického bloku Logitech G515 LIGHTSPEED TKL je nyní k dostání v černé a bílé barvě u vybraných partnerů (Alza, CZC, Electroworld, Datart, Smarty a TS Bohemia). Doporučená maloobchodní cena je 3 699 Kč za bezdrátovou verzi. Později v letošním roce bude dostupná také verze klávesnice s CZ/SK lokalizací kláves. Další informace najdete na LogitechG.com.


DALŠÍ

CGwillWin