hw
HyperX uzavírá partnerství s Riot Games

HyperX uzavírá partnerství s Riot Games
14:10, 06.05.2021
Mnohaletá spolupráce HyperX a Riot Games vyústila v oficiální partnerství příslušenství. HyperX je oficiálním dodavatelem herních klávesnic, myší a podložek pod myš pro Riot Games

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc, se dnes stala oficiálním zakládajícím partnerem Valorant Champions Tour od společnosti Riot Games. Partnerství zahrnuje oficiální sponzorství klávesnic, myší a podložek pod myš.

„Jsme nadšení, že můžeme přivítat našeho nejnovějšího partnera pro Valorant Championship Tour. HyperX se k nám přidává jako oficiální partner přes klávesnice, myši a podložky pod myš,” komentuje Naz Aletaha, vedoucí globálních partnerství pro esport a business development v Riot Games. „Nemůžeme se již dočkat na jejich úžasné produkty pro event v Reykjaviku a na všechny další, které nás teprve čekají.“

VALORANT se rychle umístil na předních příčkách jako nejrychleji rostoucí esportový titul roku 2020. Aby ještě více podpořili kompetitivní scénu, rozhodli se v Riot Games uspořádat VALORANT Champions Tour, která potrvá jeden rok a bude se hrát na třech úrovních: Challengers, Masters a Champions. Týmy se utkají napřed v regionálních Challengers turnajích, z nich se kvalifikují do mezinárodních turnajů úrovně Masters a ultimátním cílem každého týmu je umístění v žebříčku Champions. Ve dva týdny dlouhém turnaji bude jen jeden tým korunován titulem VALORANT Global Champion. Celý šampionát bude mít eventy Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii a Austrálii.

„Je úžasné být partnerem Valorant Champions Tour od Riot Games”, vysvětluje Jessany Van’t Hoff, vedoucí pro globální herní partnerství v HyperX. „V téměř dvou letech si VALORANT získal obrovskou komunitu a nyní se chystá obří turnaj. HyperX více než deset let podporuje esportové týmy a turnaje. Naše zkušenosti a znalosti z těchto partnerství jsou vryté do vývoje našich herních periferií jako klávesnic řady Alloy a herních myší Pulsefire. Jsme nadšení, že můžeme pokračovat v této tradici a zajistit, že se všem bude hrát lépe s HyperX”.

DALŠÍ

CGwillWin