Gran Turismo World Series 2022

Gran Turismo World Series 2022
21:30, 25.05.2022

V pátek 27. května a v sobotu 28. května proběhne první online sezóna Gran Turismo World Series 2022. Dříve nazývaná FIA Gran Turismo Championships se v letošním roce konečně dočká návratu k živým akcím.

Nejlepší závodníci z první online sezóny se v červenci utkají v třídenním turnaji World Series Showdown s těmi nejlepšími z šampionátu 2021 ve velkolepé hale Red Bull Hangar-7 v rakouském Salzburgu. Nejrychlejší závodníci druhé online sezóny se v listopadu utkají s hvězdami na World Finals, které se po dvouleté přestávce vrací do prestižního Sporting Monte Carlo, které hostilo závody World Finals v letech 2018 a 2019.

Kromě dvou přímých přenosů mohou fanoušci sledovat, jak se nejlepší závodníci utkají v sérii tří závodů World Series vysílaných v rámci Nations Cupu a tří závodů Manufacturer Cupu. Přestože závodníci z celého světa budou soutěžit online ze svých domovů, nebudou jejich výkony a dovednosti méně působivé.

Ke společnosti Genesis se jako nový partner připojuje italská společnost Brembo. Obě značky se tak přidají k dlouhodobým partnerům Michelin, Toyota, Mazda, Alpha a BBS, kteří pomohli obohatit hru i šampionát. Více informací najdete zde.


DALŠÍ

CGwillWin