Je čas vrátiť sa do sveta Outlast

Je čas vrátiť sa do sveta Outlast
13:26, 24.08.2022

Kanadská spoločnosť Red Barrels sa pomocou dvoch prvých častí série Outlast dostala doslova na mapu popularity a špeciálne v segmente kvalitných hororových zážitkov. Na pokračovanie v rámci tejto IP sme sa preto tešili, aj keď už dávno bolo jasné, že tentokrát pôjde o úplne iný zážitok.

Dej sa odohráva v období vrcholiacej studenej vojny a hráči sa ujmú úlohy testovacích subjektov unesených tieňovou spoločnosťou Murkoff Corporation. Uväznení v tajnom zariadení spoločnosti Murkoff budú hráči vystavení sérii fyzických a psychických skúšok, budú trýznení ikonickými postavami a sami alebo v tímoch budú musieť prežiť s nedotknutým zdravým rozumom.

"Minulý rok sme na Opening Night Live debutovali prvým herným trailerom pre The Outlast Trials a boli sme ohromení pozitívnym prijatím," povedal David Chateauneuf, spoluzakladateľ a dizajnér Red Barrels. "Preto je fantastické, že sa tento rok opäť vraciame a môžeme poskytnúť dátum, kedy sa testovacie subjekty... pardon, myslím fanúšikovia, môžu zapojiť do uzavretej bety testov."

Vývojársky tím Red Barrels usilovne pracuje na tom, aby priniesol úplne nový zážitok z The Outlast Trials, ale s príchuťou hry Outlast, ktorú fanúšikovia poznajú a milujú. Zostaňte naladení na ďalšie správy a aktualizácie o tom, ako sa zaregistrovať a čo môžete očakávať od uzavretej bety.


DALŠÍ

CGwillWin