hw
Samsung uvádí na trh nové herní monitory Odyssey a pořádá evropský turnaj v e-sportu

Samsung uvádí na trh nové herní monitory Odyssey a pořádá evropský turnaj v e-sportu
20:49, 21.09.2020

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., světová jednička na trhu herních monitorů, ohlašuje pořádání vlastního turnaje v e-sportech. Hodlá tak oslavit nástup nové špičkové řady herních monitorů Odyssey.

Turnaj, nazvaný podle značky monitorů Odyssey League, je otevřený nejlepším evropským hráčům PUBG. Hráči, kteří splňují přísná měřítka na výkon odpovídající kvalitě Odyssey a chtějí to prokázat veřejně, dostanou šanci vyhrát některou z cen v celkové hodnotě 25 tisíc eur.

Klik pro zvětšení (Samsung uvádí na trh nové herní monitory Odyssey a pořádá evropský turnaj v e-sportu)

Řada herních monitorů Odyssey se představila v lednu 2020 na veletrhu CES s modely G7 a G9, a nyní přichází s cenově nejdostupnějším typem G5. Je určený pro náročné hráče a má vynikající parametry – bleskovou odezvu 1 ms, špičkovou obnovovací frekvenci 144 Hz, technologii AMD FreeSync Premium a výtečný VA panel s rozlišením QHD neboli 2560 x 1440 bodů. Velkou předností je i moderní zakřivená konstrukce 1000R, originální řešení Samsungu. Je prokázáno, že zakřivený monitor znamená menší námahu pro oči, zvyšuje koncentraci a zkracuje prodlevy v reakcích.

Klik pro zvětšení (Samsung uvádí na trh nové herní monitory Odyssey a pořádá evropský turnaj v e-sportu)

Registrace pro turnaj se spustily minulý týden, v rámci programu proběhnou národní kvalifikace i vyřazovací kola ve 12 evropských regionech. Tato fáze proběhne od 12. září do 29. listopadu, přičemž vítězný tým národního CZ/SK kola vyhraje 4x 27" monitor Samsung Odyssey G7. Nejlepší hráči z každého regionu pak postoupí do celoevropského finále, které se bude konat 5. – 6. prosince.

Všech 12 národních kol se bude živě přenášet na streamingové platformě Twitch za účasti místních e-sportovců, k nimž patří například hvězda PUBG Dana Dima Gard aneb DanucD. Celoevropské finále se bude přenášet ve velkém stylu přímo ze studia Odyssey League Esports v Berlíně. Atila Yesildag, vedoucí divize Esports EMEA v PUBG Corporation, říká: „Těšíme se, že prohloubíme partnerství se společností Samsung Electronics Co. a společně uspořádáme turnaj Samsung Odyssey League. Máme skvělou příležitost nabídnout fanouškům a hráčům další vynikající akci, kterou si nepochybně užijí.“

Další informace o registraci, rozvrhu turnaje a možnostech jeho sledování naleznete na webu odysseyleague.gg.

DALŠÍ

CGwillWin