hw
Monster Hunter Rise bude podporován v GeForce NOW

Monster Hunter Rise bude podporován v GeForce NOW
00:37, 17.02.2023

Populární akční RPG Monster Hunter Rise od Capcomu bude brzy dostupné v GeForce NOW včetně DLC Sunbreak. Členové budou moci lovit monstra v cloudu a napříč téměř všemi svými zařízeními v single i multiplayeru až ve 4K při 120 snímcích za sekundu nebo 1080p a 240 FPS s podporou NVIDIA Reflex v případě, že mají nejvyšší předplatné Ultimate. Jednou z výhod služby je také okamžitá dostupnost aktualizací her bez nutnosti cokoliv stahovat nebo instalovat. Týká se to i plánovaných bezplatných updatů pro majitele DLC Sunbreak.

Knihovna služby se rozrůstá o 10 podporovaných her. Polovina z nich jsou novinky vycházející tento týden. Patří mezi ně také The Settlers: New Allies, nejnovější díl populární středověké budovatelské strategie od společnosti Ubisoft.

Celý seznam titulů je k dispozici níže:

Labyrinth of Galleria: The Moon Society (Novinka, Steam)
Wanted: Dead (Novinka, Steam a Epic)
Elderand (Novinka, Steam, 16. 2.)
Wild West Dynasty (Novinka, Steam, 16. 2.)
The Settlers: New Allies (Novinka, Ubisoft, 17. 2.)
Across the Obelisk (Steam)
Captain of Industry (Steam)
Cartel Tycoon (Steam)
SimRail — The Railway Simulator (Steam)
Warpips (Epic Games Store)


Rozšiřuje se také dostupnost úrovně GeForce NOW Ultimate. RTX 4080 SuperPODy, které ji pohání, jsou nyní vybavena i datacentra v nizozemském Amsterdamu a americkém Ashburnu. Pokračuje také celý měsíc trvající oslava 3 let od spuštění služby v plném provozu #3YearsofGFN.


DALŠÍ

CGwillWin