hw
NVIDIA a Microsoft přinášejí Xbox PC hry na GeForce NOW

NVIDIA a Microsoft přinášejí Xbox PC hry na GeForce NOW
11:59, 24.02.2023

Společnosti NVIDIA a Microsoft tento týden oznámily desetiletou spolupráci na integraci her od PC Xbox Game Studios do knihovny podporovaných titulů GeForce NOW. Nebudou chybět ani hry od studií Bethesda, Mojang Studios a případně také od Activision, kde aktuálně probíhají jednání o akvizici společností Microsoft.

Členové služby GeForce NOW mají už nyní možnost streamovat více než 1 500 her na různých zařízeních. Díky spolupráci se společností Microsoft se tento početný seznam rozšíří o populární tituly a série včetně Halo, Elder Scrolls nebo Minecraftu. V plánu je také po případném dokončení akvizice společnosti Activision přidání podpory např. pro Call of Duty nebo Overwatch.

Práce na integraci Xbox PC her do GeForce NOW již probíhají, první jsou na řadě tituly od Xbox Game Studios, které jsou k dispozici v digitálních obchodech, jako jsou např. Steam a Epic Games Store. Zároveň bude brzy poprvé umožněno streamovat prostřednictvím GeForce NOW hry dostupné ve Windows Store. Další podrobnosti spolupráce se společností Microsoft přinesou další díly "GFN Thursday".

GeForce NOW Ultimate i v Paříži a novinky v knihovně

Dalším městem, kde jsou dostupné nové RTX 4080 PODy zajišťující výkon pro členství Ultimate, je Paříž. Další upgradované lokality se i nadále budou zobrazovat na přehledné mapě.

Také tento týden přibývají do knihovny nové tituly. Na jejich seznam se můžete podívat níže:

Atomic Heart (Novinka, Steam)
Blood Bowl 3 (Novinka, Steam a Epic Games Store, 23. 2.)
Chef Life: A Restaurant Simulator (Novinka, Steam, 23. 2.)
Sons of the Forest (Novinka, Steam, 23. 2.)
Ember Knights (Steam)
Cartel Tycoon (Epic Games Store)

DALŠÍ

CGwillWin