Microsoft Flight Simulator zve do slunného Karibiku

Microsoft Flight Simulator zve do slunného Karibiku
14:41, 05.02.2024

Objevte bílé písečné pláže a smaragdově zelené vody jednoho z nejkrásnějších koutů planety! Karibik, zdánlivě nekonečný řetěz ostrovů nacházející se východně od Střední Ameriky mezi pevninou Severní a Jižní Ameriky, je proslulý jako jedno z nejexotičtějších a nejpřitažlivějších míst na Zemi. Vývojový tým hry Microsoft Flight Simulator nedávno doplnil její neustále se rozšiřující seznam lokalit právě o tento region, a to v rámci nové aktualizace World Update XVI: Caribbean.

World Update XVI: Caribbean zahrnuje rozlehlé území karibských souostroví, jako jsou Antigua, Aruba, Bahamy, Barbados, Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Dominikánská republika, Grenada, Haiti, Jamajka, Portoriko, Svatý Kitts a Nevis, Trinidad a Tobago, Turks a Caicos a Americké Panenské ostrovy.

World Update XVI: Caribbean přináší 104 pamětihodností jako maják v přístavu Nassau na Bahamách, jamajský Colbeck Castle, Faro De Pampatar na Portoriku nebo Červený dům na Trinidadu a Tobagu.

Tým Gaya Simulations, dlouholetý partner Microsoft Flight Simulatoru, také vytvořil sedm detailních modelů letišť: Gregorio Luperón International Airport (Puerto Plata Airport) (MDPP) v Dominikánské republice, Antoine-Simon Airport (MTCA) v Haiti, Sangster International Airport (MKJS) na Jamajce, A.N.R. Robinson International Airport (dříve Crown Point International Airport) (TTCP) na Trinidadu a Tobagu, North Eleuthera Airport (MYEH) na Bahamách a Les Saintes Airport (TFFS) na Guadeloupe.

World Update XVI: Caribbean rovněž obsahuje devět aktivit ideálně odpovídajících kontextu aktualizace:
 • Tři objevitelské lety: Saint Lucia, Saint Martin a San Juan na Portoriku.
 • Tři přistávací výzvy: slavná výzva Gregorio Luperón International Airport (MDPP) v Dominikánské republice, epická přistávací výzva na North Eleuthera Airport (MYEH) na Bahamách a epická výzva na haitském Antoine-Simon Airport (MTCA).
 • Tři „bush trips“ představující přírodní krásy regionu.
 • Microsoft Flight Simulator spojil za účelem vzniku této aktualizace síly s týmy Bing Maps, Maxar a celou řadou vládních organizací z Karibiku. Pro World Update XVI: Caribbean zpracoval obrovské množství geospaciálních dat, jako jsou letecké fotografie, satelitní data a data z metod LIDAR (detekce a určování vzdálenosti pomocí světla), DEM (digitální výškový model) a DTM (digitální model terénu).

  World Update XVI: Caribbean je dostupný ZDARMA pro všechny majitele Microsoft Flight Simulatoru. Stačí si zkontrolovat, zda je hra aktualizována na verzi 1.35.21.0, stáhnout si World Update XVI: Caribbean a začít objevovat úchvatná panoramata Karibiku v Microsoft Flight Simulatoru! Nebe volá!


  DALŠÍ
  
  CGwillWin