Kupujte cenenú encyklopédiu Ultimátní retro hardware

Kupujte cenenú encyklopédiu Ultimátní retro hardware
17:16, 14.09.2023

Na pultoch novinových stánkov ako aj v internetovom priestore je možné si aktuálne zakúpiť český preklad encyklopédie pôvodne vydanej anglickým časopisom Retro Gamer. Na ploche 196 stránok tak máte možnosť sledovať viac než tri dekády trvajúci progres herného hardvéru v globálnom ponímaní a to všetko doplnené o zaujímavé informácie v zmysle príslušenstva.

 • Záujemcovia z Českej republiky môžu encyklopédiu kupovať prostredníctvom tohto odkazu.
 • Záujemcovia zo Slovenska môžu encyklopédiu kupovať prostredníctvom tohto odkazu.
 • Klik pro zvětšení (Kupujte cenenú encyklopédiu Ultimátní retro hardware)

  Seznamte se s nejgeniálnějšími herními stroji všech dob od skromného ZX Spectra a Commodore 64 po původní Playstation a Xbox.

  Když mluvíme o legendárních a nejoblíbenějších videohrách a počítačových hrách, je nutné oslavit i ten nejlepší herní hardware všech dob: počítače, konzole, handheldy a jejich příslušenství, díky nimž je hrajeme. Již od konce 70. let se společnosti jako Sony, Atari, Nintendo, Sega, Sinclair nebo Commodore zapojily do herní revoluce a předháněly se ve vytváření nejzajímavějších a nejvýkonnějších zařízení pro hraní her! Kromě celé řádky přístrojů, co upadly v zapomnění a v paměti je uchovávají jen opravdu zarytí fanoušci, stojí vedle nich na piedestalu ty nejgeniálnější stroje, které spoluutvářely naše vzpomínky na dětství a pomohly definovat samotný herní průmysl.

  V této encyklopedii od autorů anglického magazínu Retro Gamer najdete nejen nejoblíbenější konzole a počítače, ale jde ještě dál – když některé z těchto klasických systémů zkoumá a díky jejich tvůrcům odhaluje, jak vznikaly. Zjistíte, jak se zrodily stroje jako Commodore 64, Xbox a NES, přečtete si, jak se k moci dostala Amiga 500, a dozvíte se, proč dodnes tolik milujeme skromné ZX Spectrum. V českém vydání nechybí ani pohled pod ruce bastlířů, kteří se herním zařízením věnovali u nás na přelomu 80. a 90. let. A co víc, najdete zde spoustu fantastických fotografií vašich oblíbených strojů a periferních zařízení, díky kterým je tato knížka pastvou pro oči i mysl. 196 stran formátu 230 × 297 mm, lesklá pevnější obálka.


  DALŠÍ
  
  CGwillWin