hw
Genesis rozšiřuje svoji produktovou řadu herních křesel o nový model Nitro 440

Genesis rozšiřuje svoji produktovou řadu herních křesel o nový model Nitro 440
13:48, 22.11.2023

Tkanina SensiMesh™ poskytuje vyšší komfort, kovová konstrukce zvyšuje odolnost a 60milimetrová kolečka využívají technologii CareGlide™ proti poškrábání

Genesis Nitro 440 G2 je herní křeslo navržená pro hráče, kteří ocení pohodlí a decentní design. Herní charakter se neprojevuje okázalým designem, ale funkčností, která byla zohledněna při jejím návrhu: Čalounění židle zajišťuje dobré odvětrávání zad a pohodlné polštáře pomáhají udržovat správné sezení. Oproti předchozí verzi byla židle Nitro 440 G2 vylepšena o mnoho prvků: kovová základna nahradila nylonovou základnu, místo 50mm koleček bez povrchové úpravy byla použita 60mm kolečka s povrchovou úpravou CareGlide™ a pevné područky byly nahrazeny 1D nastavitelnými područkami

Dlouhé hraní u počítače může způsobovat bolesti krku a zad, což vede k nepohodlí při hraní. Nitro 440 G2 je vybaveno speciálními hlavovými a bederními polštáři s nastavitelnými polohami, které uleví krku a páteři.

Nitro 440 G2 se opírá o mimořádně pevnou kovovou základnou, používá plynový zdvih třídy 3 a má nosnost 120 kg. Další výhodou stabilní konstrukce jsou velká, 60mm nylonová kolečka, která díky speciální povrchové úpravě CareGlide™ nepoškrábou podlahu.

Herní křeslo Genesis Nitro 440 G2 umožňuje pohodlné nastavení výšky sedáku a úhlu sklonu opěradla podle jednotlivých preferencí. Lze nastavit výšku širokých a měkkých područek pro pohodlné hraní a zároveň zachovat správné držení těla zad i nohy, ale také rukou. Navíc je k dispozici funkce houpání.

Herní křeslo Nitro 440 G2 vděčí za svůj decentní vzhled tlumenému barevnému provedení: Šedé a černé materiály vytvářejí estetický vzor. Látka je navíc odolná proti oděru a prodyšná.

Herní křeslo Genesis Nitro 440 G2 je dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 4 699 Kč.


DALŠÍ

CGwillWin