hw
Genesis Boron 500 XXL s RGB podsvícením pro nadšené hráče

Genesis Boron 500 XXL s RGB podsvícením pro nadšené hráče
13:06, 11.12.2023

Ergonomická herní podložka pod myš Genesis Boron 500 XXL RGB s rozměry 80 × 40 cm umožní pohodlně umístit na stůl nejen myš, ale i klávesnici. Zvětšené rozměry podložky pod myš jsou reakcí na potřeby herní komunity. Tato originální podložka pod myš se vyznačuje nejen svou praktickou velikostí, ale také funkčností. Její rychlý povrch zaručuje okamžitou a přesnou odezvu a plynulý pohyb myši, což jistě ocení jak začínající hráči, tak profesionálové v oblasti e-sportů. Kompatibilita s optickými a laserovými myšmi dále zvyšuje univerzálnost tohoto příslušenství.

Při navrhování podložky pod myš Boron 500 XXL RGB tým designerů značky Genesis nezapomněl ani na stabilitu. Protiskluzová gumová vrstva na spodní straně podložky pod myš zajišťuje vynikající přilnavost a zabraňuje jejímu klouzání po stole, i když vzrušení ze hry dosáhne vrcholu. To je důležité zejména při dynamických hrách FPS a RTS, kde záleží na plné kontrole nad hlodavcem v ruce a jakákoli chyba může znamenat ohrožení vítězství.

Na vysoké úrovni stojí také estetická stránka. Podložka pod myš v klasické černé barvě s decentním logem Genesis bude elegantním doplňkem každé herní stanice. Pro ty, kteří hledají další "wow" efekt, se tým designérů značky Genesis postaral o efektní RGB LED podsvícení podél okraje s 12 dostupnými světelnými režimy.

Ovládání režimů podsvícení se provádí pomocí jednoduchého tlačítka a nevyžaduje instalaci specializovaného softwaru. Uživatelský komfort je navíc zajištěn v podobě odolného odpojitelného USB kabelu o délce 180 cm, který eliminuje problémy s jeho umístěním a umožňuje používat podložku i bez připojení.

Genesis Boron 500 XXL RGB není obyčejná podložka pod myš. Je to měřítko kvality a stylu pro moderní hráče, kteří hledají optimální kombinaci funkčnosti, pohodlí a designu.

Podložka pod myš s RGB podsvícením Genesis Boron 500 XXL RGB je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 699 Kč včetně DPH.


DALŠÍ

CGwillWin